top of page
Search
  • Writer's pictureadmin

“Investind in educatie”

Updated: Mar 27, 2020Acest proiect vine sa completeze o alta lucrare filantropica pe care comunitatea noastra o sustine “Implinind Evanghelia lui Hristos”. Cel de-al doilea proiect se ocupa cu intrajutorarea centrului social din Glodeanu Silistea, acolo unde multi copii asteapta mangaierea noastra.

“Investind in educatie” este un alt gand al comunitatii noastre ce are ca scop revitalizarea invatamantului rural. Ne dorim sa premiem copii pe masura rezultatelor de la sfarsitul fiecarui an scolar, sa le redeschidem “apetitul” si dragostea fata de descoperirea tainelor ascunse in cartile de studiu.

Sunteti cu totii asteptati sa descoperiti aceste proiecte, sa va implicati si astfel sa daruim mai mult, sa oferim celor mici si “fara de vina” o sansa, o noua perspectiva.

Bucurativa de bucuria copiilor din imaginile de mai jos la primirea primului premiu oferit de comunitatea noastra -“Tabla magnetica”.

In cel mai scurt timp ve-ti primi detalii cu urmatoarea etapa a acestui proiect.

Multumim sustinatorilor!


42 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page